جستجوی کتاب  
Skip Navigation Links
صفری خبر داد 1393/12/20
ساخت سالن گمرک بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران

مدیر کمیته اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از آغاز احداث سالن گمرک این نمایشگاه در مصلای امام خمینی(ره) خبر داد.
حسین صفری مدیر کمیته اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از آغاز احداث سالن گمرک نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

به گزارش ستاد خبری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، وی افزود: فعالیت اجرایی نمایشگاه از نیمه اسفند ماه در مصلی تهران آغاز شد و به همین منظور در نخستین گام فعالیت احداث سالن گمرک نمایشگاه در دستور کار قرار گرفت.

صفری با اشاره به توافقات صورت گرفته با گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت: ساخت این سازه به منظور تسهیل در تحویل محموله کتاب‌های خارجی و همکاری گمرکات مرزی جهت پذیرش و ارسال کتاب‌ها به گمرک نمایشگاه کتاب تهران انجام شده است. 

وی افزود: بر اساس زمانبندی این گمرک تا 10 روز دیگر آماده بهره‌برداری خواهد بود که پس از بازبینی کارشناسان گمرک، به عنوان گمرک بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

صفری همچنین از آغاز ساخت سازه کمیته پشتیبانی خبر داد و گفت: به منظور پشتیبانی از فعالیت‌های موجود در نمایشگاه، سازه‌های مربوط به کمیته پشتیبانی تا پایان سال در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) مستقر خواهد شد. 

بر اساس این گزارش، نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ 16 تا 26 اردیبهشت ماه 1394 در مصلی بزرگ امام (ره) خمینی برگزار می‌شود.
کليه حقوق سايت محفوظ و متعلق به انجمن فرهنگي ناشران بين المللي ايرانيان است